Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 960GB Netac (NT01SA500-960-S3X)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | SA500 |
| Об'єм пам'яті | 960 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 530 Mb/s |
| Швидкість запису | 475 Mb/s |
| TBW | 480 |
| Габарити | 100 х 69.85 х 7 мм |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 960GB Netac (NT01SA500-960-S3X)
Netac SA500 – SSD накопичувач формфактора 2.5'' дюйми. Це економічно вигідне рішення для модернізації системи.
Підтримує інтерфейс підключення SATA III.
Пропонує кращу продуктивність, ніж в жорстких дисків, працює безшумно та стійкий до ударів.
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 960GB Netac (NT01SA500-960-S3X)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | SA500 |
| Об'єм пам'яті | 960 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 530 Mb/s |
| Швидкість запису | 475 Mb/s |
| TBW | 480 |
| Габарити | 100 х 69.85 х 7 мм |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 960GB Netac (NT01SA500-960-S3X)
Netac SA500 – SSD накопичувач формфактора 2.5'' дюйми. Це економічно вигідне рішення для модернізації системи.
Підтримує інтерфейс підключення SATA III.
Пропонує кращу продуктивність, ніж в жорстких дисків, працює безшумно та стійкий до ударів.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD 2.5" 960GB Netac (NT01SA500-960-S3X)