512 GB, 3D NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 540 Mb/s, Швидкість запису - 490 Mb/s, 100 x 70 x 7 мм
Знятий з виробництва
код: U0953606 сьогодні
Топ продажів
код: U0804877 сьогодні
Вибір ITBOX
код: U0245933 сьогодні
Топ продажів
код: U0953605 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 512GB Netac (NT01N600S-512G-S3X)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 540 Mb/s |
| Швидкість запису | 490 Mb/s |
| TBW | 280 |
| Габарити | 100 x 70 x 7 мм |
| Виробник | Netac |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 512GB Netac (NT01N600S-512G-S3X)
512 GB, 3D NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 540 Mb/s, Швидкість запису - 490 Mb/s, 100 x 70 x 7 мм
Знятий з виробництва
код: U0953606 сьогодні
Топ продажів
код: U0804877 сьогодні
Вибір ITBOX
код: U0245933 сьогодні
Топ продажів
код: U0953605 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 512GB Netac (NT01N600S-512G-S3X)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 540 Mb/s |
| Швидкість запису | 490 Mb/s |
| TBW | 280 |
| Габарити | 100 x 70 x 7 мм |
| Виробник | Netac |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 512GB Netac (NT01N600S-512G-S3X)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації