Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 256GB Acer (RE100-25-256GB)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | RE100 |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 562 Mb/s |
| Швидкість запису | 528 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 140 |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 256GB Acer (RE100-25-256GB)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Накопичувач SSD 2.5" 256GB Acer (RE100-25-256GB)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 256GB Acer (RE100-25-256GB)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | RE100 |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 562 Mb/s |
| Швидкість запису | 528 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 140 |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 256GB Acer (RE100-25-256GB)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD 2.5" 256GB Acer (RE100-25-256GB)