Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 1TB RE100 Acer (BL.9BWWA.109)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | RE100 |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 557 Mb/s |
| Швидкість запису | 515 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Габарити | 100 x 70 x 7 мм |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 1TB RE100 Acer (BL.9BWWA.109)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Накопичувач SSD 2.5" 1TB RE100 Acer (BL.9BWWA.109)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 1TB RE100 Acer (BL.9BWWA.109)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | RE100 |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 557 Mb/s |
| Швидкість запису | 515 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Габарити | 100 x 70 x 7 мм |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 1TB RE100 Acer (BL.9BWWA.109)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD 2.5" 1TB RE100 Acer (BL.9BWWA.109)