Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 128GB RE100 Acer (BL.9BWWA.106)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | RE100 |
| Об'єм пам'яті | 128 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 514 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 70 |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 128GB RE100 Acer (BL.9BWWA.106)
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 128GB RE100 Acer (BL.9BWWA.106)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | RE100 |
| Об'єм пам'яті | 128 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 514 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 70 |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 128GB RE100 Acer (BL.9BWWA.106)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD 2.5" 128GB RE100 Acer (BL.9BWWA.106)