Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 240GB Micron (CT240BX500SSD1)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | BX500 |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 540 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Габарити | 100.45 x 69.85 x 7 мм |
| Виробник | Micron |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 240GB Micron (CT240BX500SSD1)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Накопичувач SSD 2.5" 240GB Micron (CT240BX500SSD1)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 240GB Micron (CT240BX500SSD1)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | BX500 |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 540 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Габарити | 100.45 x 69.85 x 7 мм |
| Виробник | Micron |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 240GB Micron (CT240BX500SSD1)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD 2.5" 240GB Micron (CT240BX500SSD1)