Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 240GB ADATA (ASU630SS-240GQ-R)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | Ultimate SU630 |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D QLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 50 |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 240GB ADATA (ASU630SS-240GQ-R)
Цей SSD накопичувач має стандартний форм-фактор 2.5" та інтерфейс підключення SATA III (6Gb/s), що гарантує максимальну сумісність з вашим обладнанням. Зі швидкістю читання до 520 Mb/s і швидкістю запису до 450 Mb/s, ви отримаєте чудову продуктивність і миттєву реакцію на кожну дію.
При габаритах 100.45 x 69.85 x 7 мм і невеликій вазі, накопичувач легко вміщується в будь-якому ноутбуці чи комп'ютері. Якщо ви шукаєте економічний, але високопродуктивний SSD накопичувач для своєї системи, ADATA ASU630SS-240GQ-R стане відмінним вибором.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Накопичувач SSD 2.5" 240GB ADATA (ASU630SS-240GQ-R)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 240GB ADATA (ASU630SS-240GQ-R)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | Ultimate SU630 |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D QLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 50 |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 240GB ADATA (ASU630SS-240GQ-R)
Цей SSD накопичувач має стандартний форм-фактор 2.5" та інтерфейс підключення SATA III (6Gb/s), що гарантує максимальну сумісність з вашим обладнанням. Зі швидкістю читання до 520 Mb/s і швидкістю запису до 450 Mb/s, ви отримаєте чудову продуктивність і миттєву реакцію на кожну дію.
При габаритах 100.45 x 69.85 x 7 мм і невеликій вазі, накопичувач легко вміщується в будь-якому ноутбуці чи комп'ютері. Якщо ви шукаєте економічний, але високопродуктивний SSD накопичувач для своєї системи, ADATA ASU630SS-240GQ-R стане відмінним вибором.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD 2.5" 240GB ADATA (ASU630SS-240GQ-R)