Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 480GB Apacer (AP480GAS340G)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 480 GB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| TBW | 280 |
| Енергоспоживання | 1.79 Вт |
| Тип поставки | ОЕМ, без упаковки |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 480GB Apacer (AP480GAS340G)



Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Накопичувач SSD 2.5" 480GB Apacer (AP480GAS340G)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 480GB Apacer (AP480GAS340G)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 480 GB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| TBW | 280 |
| Енергоспоживання | 1.79 Вт |
| Тип поставки | ОЕМ, без упаковки |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 480GB Apacer (AP480GAS340G)



Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD 2.5" 480GB Apacer (AP480GAS340G)