Накопичувач SSD 2.5" 240GB Spider Wibrand (WI2.5SSD/SP240GB)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 240GB Spider Wibrand (WI2.5SSD/SP240GB)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 460 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Габарити | 100 х 69 х 7 мм |
| Колір | чорний |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 240GB Spider Wibrand (WI2.5SSD/SP240GB)
Цей накопичувач має товщину всього 7 мм, що дозволяє легко встановити його навіть у найбільш тонкі ноутбуки. Габарити 100 х 69 х 7 мм роблять його універсальним рішенням для будь-якого пристрою, що підтримує встановлення 2.5" SSD-дисків. Spider Wibrand (WI2.5SSD/SP240GB) — ідеальний вибір для тих, хто шукає дешевий та ефективний спосіб збільшити продуктивність свого ПК або ноутбука.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Накопичувач SSD 2.5" 240GB Spider Wibrand (WI2.5SSD/SP240GB)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 240GB Spider Wibrand (WI2.5SSD/SP240GB)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 460 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Габарити | 100 х 69 х 7 мм |
| Колір | чорний |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 240GB Spider Wibrand (WI2.5SSD/SP240GB)
Цей накопичувач має товщину всього 7 мм, що дозволяє легко встановити його навіть у найбільш тонкі ноутбуки. Габарити 100 х 69 х 7 мм роблять його універсальним рішенням для будь-якого пристрою, що підтримує встановлення 2.5" SSD-дисків. Spider Wibrand (WI2.5SSD/SP240GB) — ідеальний вибір для тих, хто шукає дешевий та ефективний спосіб збільшити продуктивність свого ПК або ноутбука.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD 2.5" 240GB Spider Wibrand (WI2.5SSD/SP240GB)