Серія - N535S, 120 GB, 3D TLC NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 560 Mb/s, Швидкість запису - 520 Mb/s, 100 х 70 х 7 мм
Знятий з виробництва
код: U0953606 сьогодні
Топ продажів
код: U0804877 сьогодні
Вибір ITBOX
код: U0245933 сьогодні
Топ продажів
код: U0953605 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 120GB Netac (NT01N535S-120G-S3X)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | N535S |
| Об'єм пам'яті | 120 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| Тип поставки | BOX |
| Габарити | 100 х 70 х 7 мм |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 120GB Netac (NT01N535S-120G-S3X)
Серія - N535S, 120 GB, 3D TLC NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 560 Mb/s, Швидкість запису - 520 Mb/s, 100 х 70 х 7 мм
Знятий з виробництва
код: U0953606 сьогодні
Топ продажів
код: U0804877 сьогодні
Вибір ITBOX
код: U0245933 сьогодні
Топ продажів
код: U0953605 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 120GB Netac (NT01N535S-120G-S3X)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | N535S |
| Об'єм пам'яті | 120 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| Тип поставки | BOX |
| Габарити | 100 х 70 х 7 мм |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 120GB Netac (NT01N535S-120G-S3X)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD 2.5" 120GB Netac (NT01N535S-120G-S3X)