Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Дриль Metabo SBE 800-2, 800Вт, 1.5-13мм (601744000)
| Призначення | професійний |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3200 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 51200 |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 40 мм |
Опис Дриль Metabo SBE 800-2, 800Вт, 1.5-13мм (601744000)
Універсальний двошвидкісний ударний дриль зі змінною кількістю обертів для свердління практично в будь-якому матеріалі Електроніка Vario (V) – регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу.
- Регулювальне колесо для встановлення числа обертів
- Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatіc: механічне роз'єднання привода при блокуванні приладдя для безпечної роботи
- Реверс
- Шпиндель з внутрішнім шестигранником для насадок дозволяє обійтися без патрона
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Дриль Metabo SBE 800-2, 800Вт, 1.5-13мм (601744000)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Дриль Metabo SBE 800-2, 800Вт, 1.5-13мм (601744000)
| Призначення | професійний |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3200 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 51200 |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 40 мм |
Опис Дриль Metabo SBE 800-2, 800Вт, 1.5-13мм (601744000)
Універсальний двошвидкісний ударний дриль зі змінною кількістю обертів для свердління практично в будь-якому матеріалі Електроніка Vario (V) – регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу.
- Регулювальне колесо для встановлення числа обертів
- Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatіc: механічне роз'єднання привода при блокуванні приладдя для безпечної роботи
- Реверс
- Шпиндель з внутрішнім шестигранником для насадок дозволяє обійтися без патрона
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше