Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Дриль Black&Decker BEH850K
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3100 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 54400 |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 32 мм |
Опис Дриль Black&Decker BEH850K
• Потужність 850 Вт, підходяща для домашнього використання.
• Бічна рукоятка для додаткового управління.
• Блокування шпинделя для більшого комфорту і зручності зміни оснащення.
• Компактна і легка.
• Включає в комплект 6 свердла.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Дриль Black&Decker BEH850K
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Дриль Black&Decker BEH850K
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3100 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 54400 |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 32 мм |
Опис Дриль Black&Decker BEH850K
• Потужність 850 Вт, підходяща для домашнього використання.
• Бічна рукоятка для додаткового управління.
• Блокування шпинделя для більшого комфорту і зручності зміни оснащення.
• Компактна і легка.
• Включає в комплект 6 свердла.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше