Акція
побутовий, швидкозатискний, 13 мм, 2800 об/хв, 550 Вт, мережа, 1.7 кг
+ 127 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 643 грн
завтра
Гарантія 24 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дриль Black&Decker 550 Вт, кейс (BEH550K)
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 47600 |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 20 мм |
Опис Дриль Black&Decker 550 Вт, кейс (BEH550K)
- Потужність 550 Вт, доречна для домашнього використання.
- Бічна ручка для додаткового керування.
- Блокування шпинделя для більшого комфорту та зручності зміни обладнання.
- Компактна та легка.
- Містить у комплекті 2 свердла.
Акція
побутовий, швидкозатискний, 13 мм, 2800 об/хв, 550 Вт, мережа, 1.7 кг
+ 127 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 643 грн
завтра
Доставка Дриль Black&Decker 550 Вт, кейс (BEH550K)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 24 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дриль Black&Decker 550 Вт, кейс (BEH550K)
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 47600 |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 20 мм |
Опис Дриль Black&Decker 550 Вт, кейс (BEH550K)
- Потужність 550 Вт, доречна для домашнього використання.
- Бічна ручка для додаткового керування.
- Блокування шпинделя для більшого комфорту та зручності зміни обладнання.
- Компактна та легка.
- Містить у комплекті 2 свердла.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше