Бінокль Konus KonusArmy 8x42 W.A. (2170)
Характеристики Бінокль Konus KonusArmy 8x42 W.A. (2170)
| Кратність наближення | 8х |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.5 мм |
| Фактор сутінків | 18.33 |
| Світлосила | 27.5 |
| Найменша відстань фокусування | 10 м |
| Поле зору на 1000 м | 140 м |
| Оптична конструкція | Porro |
| Призми | BaK4 |
| Вага | 845 г |
Опис Бінокль Konus KonusArmy 8x42 W.A. (2170)
Konus Army — справжній армійський бінокль, який має класичний дизайн мілітарі та прекрасні характеристики, які роблять його ідеальним вибором для спортсменів і професіоналів, які шукають якісне, надійне обладнання.
Призми BAK-4 і мультипросвітлена оптика дають кристально чисту картинку та видатну світлопроникність. Корпус укладений у гумовий нековзний кожух, який так само захищає від незначних ударів.
Доставка Бінокль Konus KonusArmy 8x42 W.A. (2170)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Бінокль Konus KonusArmy 8x42 W.A. (2170)
| Кратність наближення | 8х |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.5 мм |
| Фактор сутінків | 18.33 |
| Світлосила | 27.5 |
| Найменша відстань фокусування | 10 м |
| Поле зору на 1000 м | 140 м |
| Оптична конструкція | Porro |
| Призми | BaK4 |
| Вага | 845 г |
Опис Бінокль Konus KonusArmy 8x42 W.A. (2170)
Konus Army — справжній армійський бінокль, який має класичний дизайн мілітарі та прекрасні характеристики, які роблять його ідеальним вибором для спортсменів і професіоналів, які шукають якісне, надійне обладнання.
Призми BAK-4 і мультипросвітлена оптика дають кристально чисту картинку та видатну світлопроникність. Корпус укладений у гумовий нековзний кожух, який так само захищає від незначних ударів.
Дізнатися детальніше