Xiaomi MIIW

Компанія Xiaomi представила на власній краудфандинговій платформі Youpin нову модель бездротової клавіатури MIIW 85 з функцією голосового введення. Про це повідомляє видання GizChina.

Новинка має 85 клавіш. Між клавішами «Alt» та «Ctrl» знаходиться клавіша голосового введення. Достатньо затиснути її і після цього активується технологія розпізнавання голосу HKUST Xunfei Voice Pack. Також цю клавішу можна використовувати не лише для голосового введення тексту, а й інтелектуальних команд: дізнатися прогноз погоди, курс валют тощо.

MIIW 85 виділяється поміж інших клавіатур не лише своїм функціоналом, а й дизайном. Її клавіші зроблені у формі кругів, а сама конструкція має заокруглені кути та товщину корпусу 7,8 мм.

Клавіатура MIIW 85

Клавіатуру MIIW 85 випустили у 2 моделях – стандартний варіант MIIW Elite та спрощений варіант MIIW dual mode 85 у цьому ж дизайні, але без кнопки голосового введення. Спрощена модель представлена у 3 кольорах: сірий, рожевий, чорний. Стандартна модель представлена лише в чорному кольорі. Вартість стандартної моделі – 42 $, спрощеної – 25 $. На полицях магазинів новинка з’явиться 25 лютого.

бездротова миша MIIW Elite

Крім того, у Xiaomi також анонсували випуск бездротової мишки MIIW Elite. Вона оформлена в єдиному стилі з клавіатурою й коштуватиме 25 $.