Вночі 12 вересня відбувся черговий Apple Event, на якому були представлені новинки компанії. Природно, в центрі уваги на презентації були нові iPhone 15. Оскільки новинок було небагато, то ми розповімо про них найголовніше, якщо ж ви хочете знати більше – пропонуємо переглянути повну відеоверсію презентації.

 

Apple iPhone 15 - нарешті з USB Type-C

Єврокомісія таки "дотиснула" Apple і тепер смартфони та інші гаджети Apple перейшли з пропрієтарного роз'єму на USB-C. Нові iPhone 15 можуть за допомогою кабелю підзарядити кейс бездротових навушників або базу для Apple Watch. 

Ціна на базову версію iPhone 15 стартує з 799 $, iPhone 15 Plus (з діагоналлю 6,7 дюйма) коштуватиме від 899 $. На більш продуктивні iPhone 15 Pro і 15 Pro Max ціни стартують з 999 $ і 1199 $, відповідно. Рамки дисплея стали меншими, хоча сам екран не змінився. У версіях Pro і Max тепер використовується оновлений процесор M2 Pro, з новим графічним ядром. Apple обіцяє істотний приріст продуктивності в Tripple A мобільних відеоіграх з новим графічним чіпом. 

 

Інші новинки Apple 

Крім смартфонів були презентовані Apple Watch Series 9 і Watch Ultra 2. Вони отримали новий процесор S9 і новий алгоритм розпізнавання мови (що поліпшить взаємодію з голосовим помічником). Watch Series 9 буде коштувати від 399 $, а Watch Ultra 2 – від 799 $.

Тим часом, поки новинки поспішають на полиці нашого магазину рекомендуємо звернути увагу на моделі попередніх поколінь, ціна на які поступово знижується. А саме - смартфони та смарт-годинники Apple.