Характеристики Парасоля Fulton Soho-2 L859 Prince & Chico (L859-034927)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 94 см |
| Стать | жіночий |
| Розміри | 18 см |
| Матеріал | Алюміній, Алюміній, фібергласс, пластик, поліестер |
| Додаткові характеристики | чохол в комплекті |
| Вага | 210 г |
| Колір | сірий |
| Виробник | Fulton |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Fulton Soho-2 L859 Prince & Chico (L859-034927)
Дуже маленька і дуже легка у складеному вигляді парасолька Fulton Soho-2 Prince & Chico L859 - це неперевершений шедевр конструкторського мистецтва - адже при розмірах 18см і вазі всього в 210 грам, його купол у відкритому вигляді досягає 94 сантиметрів!
Для цієї моделі розроблено зручний бігунок, а каркас цієї парасольки зроблений з алюмінію та фібергласу, що дозволяє йому, незважаючи на маленьку вагу, бути дуже міцною гнучкою маленькою парасолькою. Купол парасольки виготовлений з високоякісного зносостійкого поліестеру, який навіть при тривалому впливі сонячних променів не втратить свого чудового яскравого кольору.
Яскраві контрастні собачки з цікавими мордочками змусять усміхнутися навіть у зливу. Підійде до будь-якого одягу.
Доставка Парасоля Fulton Soho-2 L859 Prince & Chico (L859-034927)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парасоля Fulton Soho-2 L859 Prince & Chico (L859-034927)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 94 см |
| Стать | жіночий |
| Розміри | 18 см |
| Матеріал | Алюміній, Алюміній, фібергласс, пластик, поліестер |
| Додаткові характеристики | чохол в комплекті |
| Вага | 210 г |
| Колір | сірий |
| Виробник | Fulton |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Fulton Soho-2 L859 Prince & Chico (L859-034927)
Дуже маленька і дуже легка у складеному вигляді парасолька Fulton Soho-2 Prince & Chico L859 - це неперевершений шедевр конструкторського мистецтва - адже при розмірах 18см і вазі всього в 210 грам, його купол у відкритому вигляді досягає 94 сантиметрів!
Для цієї моделі розроблено зручний бігунок, а каркас цієї парасольки зроблений з алюмінію та фібергласу, що дозволяє йому, незважаючи на маленьку вагу, бути дуже міцною гнучкою маленькою парасолькою. Купол парасольки виготовлений з високоякісного зносостійкого поліестеру, який навіть при тривалому впливі сонячних променів не втратить свого чудового яскравого кольору.
Яскраві контрастні собачки з цікавими мордочками змусять усміхнутися навіть у зливу. Підійде до будь-якого одягу.
Дізнатися детальніше