Характеристики Парасоля Fulton L902 Superslim-2 Funky Stripe (L902-037829)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 94 см |
| Стать | жіночий |
| Розміри | 23 см |
| Матеріал | Алюміній, Алюміній, фібергласс, пластик, поліестер |
| Додаткові характеристики | чохол в комплекті |
| Вага | 185 г |
| Колір | рожевий |
| Виробник | Fulton |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Fulton L902 Superslim-2 Funky Stripe (L902-037829)
Стильна жіноча парасолька Fulton L902 Superslim-2 з грайливими смужками на куполі доповнить будь-який образ. Незважаючи на невеликий розмір у складеному вигляді, має повноцінний розмір купола - 94 см.
Легкий та зручний у використанні.
Вітростійкий алюмінієвий каркас має 3 додавання, 6 спиць з елементами з фібергласу, матеріал купола - поліестер.
Довжина парасольки у складеному вигляді – 23 см. Вага 185 гр.
Доставка Парасоля Fulton L902 Superslim-2 Funky Stripe (L902-037829)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парасоля Fulton L902 Superslim-2 Funky Stripe (L902-037829)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 94 см |
| Стать | жіночий |
| Розміри | 23 см |
| Матеріал | Алюміній, Алюміній, фібергласс, пластик, поліестер |
| Додаткові характеристики | чохол в комплекті |
| Вага | 185 г |
| Колір | рожевий |
| Виробник | Fulton |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Fulton L902 Superslim-2 Funky Stripe (L902-037829)
Стильна жіноча парасолька Fulton L902 Superslim-2 з грайливими смужками на куполі доповнить будь-який образ. Незважаючи на невеликий розмір у складеному вигляді, має повноцінний розмір купола - 94 см.
Легкий та зручний у використанні.
Вітростійкий алюмінієвий каркас має 3 додавання, 6 спиць з елементами з фібергласу, матеріал купола - поліестер.
Довжина парасольки у складеному вигляді – 23 см. Вага 185 гр.
Дізнатися детальніше