Характеристики Ваги торгівельні Grunhelm GSC-07
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | світлодіодний |
| Колір символів індикатора | сірий |
| Підсвічування екрану | так |
| Дискретність відліку | 1 г |
| Межа зважування | 50 кг |
| Інтерфейси | без портів |
| Вбудований акумулятор | відсутній |
| Вага | 0.125 кг |
| Колір | чорний/сірий |
Опис Ваги торгівельні Grunhelm GSC-07
Ваги торгові "Кантер" GSC-07 Grunhelm - зручна та практична модель з РК дисплеем і межею зважування 50 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від батарейок.
- Можливість зважувати великі вантажі (до 50 кг) з високою точність і при цьому ваги мають дуже компактні геометричні та вагові параметри.
- Портативні ваги-кантер відносяться до вимірювальних приладів. Для того, щоб контролювати вагу, тягар підвішується на спеціальному гачку.
- Присутність рідкісних і досить унікальної для ваг функції: пам’ять ваги вантажу.
- Електронні ваги –кантер виготовленні в суцільному пластмасовому корпусі чорного кольору зі вставками з нержавіючої сталі.
- У верхній частині ваг знаходиться рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням, яке увімкнеться автоматично, якщо ви натискаєте кнопку або зважуєте, інакше світло гасне через 5 секунд.
Характеристики Ваги торгівельні Grunhelm GSC-07
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | світлодіодний |
| Колір символів індикатора | сірий |
| Підсвічування екрану | так |
| Дискретність відліку | 1 г |
| Межа зважування | 50 кг |
| Інтерфейси | без портів |
| Вбудований акумулятор | відсутній |
| Вага | 0.125 кг |
| Колір | чорний/сірий |
Опис Ваги торгівельні Grunhelm GSC-07
Ваги торгові "Кантер" GSC-07 Grunhelm - зручна та практична модель з РК дисплеем і межею зважування 50 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від батарейок.
- Можливість зважувати великі вантажі (до 50 кг) з високою точність і при цьому ваги мають дуже компактні геометричні та вагові параметри.
- Портативні ваги-кантер відносяться до вимірювальних приладів. Для того, щоб контролювати вагу, тягар підвішується на спеціальному гачку.
- Присутність рідкісних і досить унікальної для ваг функції: пам’ять ваги вантажу.
- Електронні ваги –кантер виготовленні в суцільному пластмасовому корпусі чорного кольору зі вставками з нержавіючої сталі.
- У верхній частині ваг знаходиться рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням, яке увімкнеться автоматично, якщо ви натискаєте кнопку або зважуєте, інакше світло гасне через 5 секунд.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше