Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Ваги торгівельні Grunhelm GSC-05
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | рідкокристалічний |
| Колір символів індикатора | сірий |
| Підсвічування екрану | так |
| Дискретність відліку | 1 г |
| Межа зважування | 50 кг |
| Інтерфейси | без портів |
| Вбудований акумулятор | так |
| Джерело живлення | 1.5 Вх2 шт. тип ААА |
| Розміри | 110 х 58 х 22 мм |
Опис Ваги торгівельні Grunhelm GSC-05
Ваги торгові "Кантер" GSC-05 Grunhelm - зручна та практична модель з РК дисплеем і межею зважування 50 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від батарейок ААА.
- Електронні ваги-кантер виготовлені в суцільному пластмасовому корпусі чорного кольору.
- Для того, щоб утримати вагу під час зважування важких вантажів, у верхній частині ваг є металева ручка. Після взвішування просто вставте її в корпус назад.
- По центру корпусу ваг знаходиться великий рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням. Підсвічування увімкнеться автоматично, якщо ви натискаєте кнопку або зважуєте, інакше світло гасне через 5 секунд.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Ваги торгівельні Grunhelm GSC-05
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ваги торгівельні Grunhelm GSC-05
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | рідкокристалічний |
| Колір символів індикатора | сірий |
| Підсвічування екрану | так |
| Дискретність відліку | 1 г |
| Межа зважування | 50 кг |
| Інтерфейси | без портів |
| Вбудований акумулятор | так |
| Джерело живлення | 1.5 Вх2 шт. тип ААА |
| Розміри | 110 х 58 х 22 мм |
Опис Ваги торгівельні Grunhelm GSC-05
Ваги торгові "Кантер" GSC-05 Grunhelm - зручна та практична модель з РК дисплеем і межею зважування 50 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від батарейок ААА.
- Електронні ваги-кантер виготовлені в суцільному пластмасовому корпусі чорного кольору.
- Для того, щоб утримати вагу під час зважування важких вантажів, у верхній частині ваг є металева ручка. Після взвішування просто вставте її в корпус назад.
- По центру корпусу ваг знаходиться великий рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням. Підсвічування увімкнеться автоматично, якщо ви натискаєте кнопку або зважуєте, інакше світло гасне через 5 секунд.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше