Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Ваги торгівельні Grunhelm GSC-053
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | рідкокристалічний |
| Колір символів індикатора | сірий |
| Підсвічування екрану | так |
| Колір підсвічування екрану | зелений |
| Дублюючий індикатор | так |
| Дискретність відліку | 5 г |
| Межа зважування | 50 кг |
| Розмір платформи | 350 х 250 мм |
| Інтерфейси | без портів |
Опис Ваги торгівельні Grunhelm GSC-053
Ваги торгові GSC-053 Grunhelm Торгові ваги GSC-053 Grunhelm - зручна та практична модель з калькулятором та межею зважування 50 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від мережі чи акумулятора. Ніжки регулюються. Корпус ваг виготовлений із пластику, платформа з нержавіючої сталі. Терезами зручно керувати за допомогою металевих клавіш, вся інформація відображається на ЖК дисплеї. Є функції обнулення ваги, тарування, а також індикатор навантаження та низького заряду батареї.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Ваги торгівельні Grunhelm GSC-053
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ваги торгівельні Grunhelm GSC-053
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | рідкокристалічний |
| Колір символів індикатора | сірий |
| Підсвічування екрану | так |
| Колір підсвічування екрану | зелений |
| Дублюючий індикатор | так |
| Дискретність відліку | 5 г |
| Межа зважування | 50 кг |
| Розмір платформи | 350 х 250 мм |
| Інтерфейси | без портів |
Опис Ваги торгівельні Grunhelm GSC-053
Ваги торгові GSC-053 Grunhelm Торгові ваги GSC-053 Grunhelm - зручна та практична модель з калькулятором та межею зважування 50 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від мережі чи акумулятора. Ніжки регулюються. Корпус ваг виготовлений із пластику, платформа з нержавіючої сталі. Терезами зручно керувати за допомогою металевих клавіш, вся інформація відображається на ЖК дисплеї. Є функції обнулення ваги, тарування, а також індикатор навантаження та низького заряду батареї.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше