Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Ваги торгівельні Grunhelm GSC-050
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | рідкокристалічний |
| Колір символів індикатора | сірий |
| Підсвічування екрану | так |
| Колір підсвічування екрану | зелений |
| Дискретність відліку | 5 г |
| Межа зважування | 50 кг |
| Розмір платформи | 230 х 330 мм |
| Тип клавіатури | мембранна |
| Вбудований акумулятор | так |
Опис Ваги торгівельні Grunhelm GSC-050
Торгові ваги GRUNHELM GSC-050 настільного зразка управляються за допомогою кнопок, де можна відтарити або обнулити показники. На цифровому дисплеї відображено вагу, ціну та вартість із кількістю символів 6/5/5. Металева платформа розміром 230х330 мм витримує вагу до 50 кг. Ваги працюють від звичайної мережі або вбудованого акумулятора, кабель при цьому можна від'єднати. Це оптимальний вибір для продавця або робочого складу.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Ваги торгівельні Grunhelm GSC-050
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ваги торгівельні Grunhelm GSC-050
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | рідкокристалічний |
| Колір символів індикатора | сірий |
| Підсвічування екрану | так |
| Колір підсвічування екрану | зелений |
| Дискретність відліку | 5 г |
| Межа зважування | 50 кг |
| Розмір платформи | 230 х 330 мм |
| Тип клавіатури | мембранна |
| Вбудований акумулятор | так |
Опис Ваги торгівельні Grunhelm GSC-050
Торгові ваги GRUNHELM GSC-050 настільного зразка управляються за допомогою кнопок, де можна відтарити або обнулити показники. На цифровому дисплеї відображено вагу, ціну та вартість із кількістю символів 6/5/5. Металева платформа розміром 230х330 мм витримує вагу до 50 кг. Ваги працюють від звичайної мережі або вбудованого акумулятора, кабель при цьому можна від'єднати. Це оптимальний вибір для продавця або робочого складу.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше