Туристичний килимок Terra Incognita Tetras Mummy Green (4823081506140)
Характеристики Туристичний килимок Terra Incognita Tetras Mummy Green (4823081506140)
| Вид | надувні |
| Матеріал | 20D Nylon RipStop, TPU Laminate |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 2 |
| Розміри | 1880 x 560 x 55 мм |
| Товщина | 11 см |
| Вага | 0.42 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Комплектація | клапан, чохол |
Опис Туристичний килимок Terra Incognita Tetras Mummy Green (4823081506140)
Килимок Terra Incognita Tetras Mummy - компактний та ультралегкий надувний килимок із міцної нейлонової армованої тканини для велотуризму, легкохідного туризму та піших походів. При поєднанні малої ваги та невеликого об'єму килимок ідеальний для любителів мінімального комфорту. Ультра міцне, легке та тонке нанесене зсередини покриття TPU забезпечує еластичність та стійкість до перепадів температур. Конструкція повітряних камер гарантує відмінні теплоізоляційні властивості та комфорт при експлуатації.
Плоский пластиковий клапан забезпечує швидке та просте надування/здування.
Анатомічна форма коврика дозволяє оптимально використовувати його у внутрішньому просторі наметів малого розміру.
Килимок комплектується чохлом.
Доставка Туристичний килимок Terra Incognita Tetras Mummy Green (4823081506140)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Туристичний килимок Terra Incognita Tetras Mummy Green (4823081506140)
| Вид | надувні |
| Матеріал | 20D Nylon RipStop, TPU Laminate |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 2 |
| Розміри | 1880 x 560 x 55 мм |
| Товщина | 11 см |
| Вага | 0.42 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Комплектація | клапан, чохол |
Опис Туристичний килимок Terra Incognita Tetras Mummy Green (4823081506140)
Килимок Terra Incognita Tetras Mummy - компактний та ультралегкий надувний килимок із міцної нейлонової армованої тканини для велотуризму, легкохідного туризму та піших походів. При поєднанні малої ваги та невеликого об'єму килимок ідеальний для любителів мінімального комфорту. Ультра міцне, легке та тонке нанесене зсередини покриття TPU забезпечує еластичність та стійкість до перепадів температур. Конструкція повітряних камер гарантує відмінні теплоізоляційні властивості та комфорт при експлуатації.
Плоский пластиковий клапан забезпечує швидке та просте надування/здування.
Анатомічна форма коврика дозволяє оптимально використовувати його у внутрішньому просторі наметів малого розміру.
Килимок комплектується чохлом.
Дізнатися детальніше