Туристичний килимок Time Eco TE-1905 (4820211101480)
Сертифікат
100
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Туристичний килимок Time Eco TE-1905 (4820211101480)
| Вид | надувні |
| Матеріал | нейлон |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 1 |
| Температурний режим | +2/0 °C |
| Розміри | 1900 х 600 х 50 мм |
| Товщина | 11 см |
| Вага | 0.46 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Опис Туристичний килимок Time Eco TE-1905 (4820211101480)
Призначений для використання на пікніку, в походах, на дачі.
Сертифікат
100
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Туристичний килимок Time Eco TE-1905 (4820211101480)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Туристичний килимок Time Eco TE-1905 (4820211101480)
| Вид | надувні |
| Матеріал | нейлон |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 1 |
| Температурний режим | +2/0 °C |
| Розміри | 1900 х 600 х 50 мм |
| Товщина | 11 см |
| Вага | 0.46 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Опис Туристичний килимок Time Eco TE-1905 (4820211101480)
Призначений для використання на пікніку, в походах, на дачі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше