Туристичний килимок Tramp самонадувающийся (TRI-013)
Характеристики Туристичний килимок Tramp самонадувающийся (TRI-013)
| Вид | самонадувні |
| Матеріал | polyester 75D/PVC/WR |
| Призначення | для пікніка, тактичні |
| Кількість шарів | 1 |
| Розміри | 300 х 400 х 50 мм |
| Товщина | 5 см |
| Вага | 0.25 кг |
| Колір | хакі |
| Виробник | Tramp |
| Штрихкод | 4743131047174 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний килимок Tramp самонадувающийся (TRI-013)
Сидушка самонадувна Tramp TRI-013 виконана з міцного щільного матеріалу, який витримує великі навантаження, не рветься і одночасно м'який і приємний на дотик. Найголовніша її перевага – компактність в транспортувальному положенні. Надувається модель дуже швидко, зручна, м'яка, володіє термоізоляційними властивостями, захищає від вологи. Купити сидушку самонадувну Tramp TRI-013 рекомендується для комфортного і безпечного відпочинку на природі.
Характеристики:
Матеріал: Поліестер 75D/PVC/WR
Розмір: 30 х 40 х 5 см
Повна вага: 250 г
Допустиме навантаження: до 130 кг
Характеристики Туристичний килимок Tramp самонадувающийся (TRI-013)
| Вид | самонадувні |
| Матеріал | polyester 75D/PVC/WR |
| Призначення | для пікніка, тактичні |
| Кількість шарів | 1 |
| Розміри | 300 х 400 х 50 мм |
| Товщина | 5 см |
| Вага | 0.25 кг |
| Колір | хакі |
| Виробник | Tramp |
| Штрихкод | 4743131047174 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний килимок Tramp самонадувающийся (TRI-013)
Сидушка самонадувна Tramp TRI-013 виконана з міцного щільного матеріалу, який витримує великі навантаження, не рветься і одночасно м'який і приємний на дотик. Найголовніша її перевага – компактність в транспортувальному положенні. Надувається модель дуже швидко, зручна, м'яка, володіє термоізоляційними властивостями, захищає від вологи. Купити сидушку самонадувну Tramp TRI-013 рекомендується для комфортного і безпечного відпочинку на природі.
Характеристики:
Матеріал: Поліестер 75D/PVC/WR
Розмір: 30 х 40 х 5 см
Повна вага: 250 г
Допустиме навантаження: до 130 кг
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше