Туристичний килимок Tramp флісовий 150х135см Grey (TRS-057.14)
Характеристики Туристичний килимок Tramp флісовий 150х135см Grey (TRS-057.14)
| Вид | туристичні |
| Матеріал | поліестер-фліс |
| Призначення | для пікніка |
| Кількість шарів | 2 |
| Розміри | 150 х 135 см |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 0.54 г |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | сірий |
Опис Туристичний килимок Tramp флісовий 150х135см Grey (TRS-057.14)
Складаний килимок можна використовувати для пікніка, пляжного відпочинку та кемпінгу. Дно виготовлене із полімерного водонепроникного матеріалу, що дозволяє використовувати виріб у вологу погоду. Має компактні розміри та маленький вес, легко миється. Складається у компактну сумочку з ручкою для перенесення.
- Зовнішній матеріал: фліс, поліестер 600D
- Дно: PEVA
- Розміри у складеному стані: 30х10х22 см
Доставка Туристичний килимок Tramp флісовий 150х135см Grey (TRS-057.14)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Туристичний килимок Tramp флісовий 150х135см Grey (TRS-057.14)
| Вид | туристичні |
| Матеріал | поліестер-фліс |
| Призначення | для пікніка |
| Кількість шарів | 2 |
| Розміри | 150 х 135 см |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 0.54 г |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | сірий |
Опис Туристичний килимок Tramp флісовий 150х135см Grey (TRS-057.14)
Складаний килимок можна використовувати для пікніка, пляжного відпочинку та кемпінгу. Дно виготовлене із полімерного водонепроникного матеріалу, що дозволяє використовувати виріб у вологу погоду. Має компактні розміри та маленький вес, легко миється. Складається у компактну сумочку з ручкою для перенесення.
- Зовнішній матеріал: фліс, поліестер 600D
- Дно: PEVA
- Розміри у складеному стані: 30х10х22 см
Дізнатися детальніше