робоча частота - 5 ГГц, Швидкість - до 450 Мбіт/с, тип антени - вбудована
+ 61 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 497 грн
+3 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti LOCO5AC
| Максимальна швидкість | до 450 Мбіт/с |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 ac |
| Живлення | PoE 24 В |
| Робочий діапазон температури повітря | Від -40 °C до +70 °C |
| Виробник | Ubiquiti |
| Штрихкод | 817882027250 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti LOCO5AC
робоча частота - 5 ГГц, Швидкість - до 450 Мбіт/с, тип антени - вбудована
+ 61 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 497 грн
+3 дні
Доставка Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti LOCO5AC
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti LOCO5AC
| Максимальна швидкість | до 450 Мбіт/с |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 ac |
| Живлення | PoE 24 В |
| Робочий діапазон температури повітря | Від -40 °C до +70 °C |
| Виробник | Ubiquiti |
| Штрихкод | 817882027250 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti LOCO5AC
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше