Пошук

Модулі SFP

(470 товарів)
Сортувати по:
популярності
код: U0326118 сьогодні
527 грн
+ 12 грн бонус
Вибір ITBOX
код: U0260107 сьогодні
963 грн
+ 65 грн бонус
код: U0393101 сьогодні
1278 грн
+ 79 грн бонус
444 грн
+ 27 грн бонус
код: U0378478 сьогодні
570 грн
+ 37 грн бонус
код: U0406839 сьогодні
272 грн
+ 15 грн бонус
Топ продажів
код: U0406841 сьогодні
272 грн
+ 15 грн бонус
Топ продажів
код: U0400957 сьогодні
384 грн
+ 23 грн бонус
Топ продажів
код: U0294446 сьогодні
1548 грн
+ 96 грн бонус
код: U0406846 сьогодні
390 грн
+ 36 грн бонус
код: U0340313 сьогодні
838 грн
+ 26 грн бонус
код: U0232185 сьогодні
9855 грн
+ 213 грн бонус
код: U0466667 сьогодні
399 грн
+ 28 грн бонус
код: U0425306 сьогодні
707 грн
+ 27 грн бонус
код: U0003062 сьогодні
621 грн
+ 24 грн бонус
код: U0425305 сьогодні
506 грн
+ 22 грн бонус
код: U0400954 сьогодні
384 грн
+ 23 грн бонус
Топ продажів
код: U0442888 сьогодні
352 грн
+ 21 грн бонус
код: U0392942 сьогодні
594 грн
+ 26 грн бонус
код: B0004494 сьогодні
633 грн
+ 27 грн бонус
код: U0416972 сьогодні
699 грн
+ 53 грн бонус
код: U0442903 сьогодні
372 грн
+ 23 грн бонус
код: U0417222 сьогодні
2309 грн
+ 81 грн бонус
код: U0202704 сьогодні
598 грн
+ 22 грн бонус
Ще 24

Поширені запитання

⭐ Які товари з категорії МОДУЛІ SFP найпопулярніші в 2021 році?

ТОП-3 найпопулярніших товарів з даної категорії в інтернет-магазині ITbox: ✔ Модуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G ✔ Модуль SFP Ubiquiti SM, 1.25 G, 3 км, TX 1550 нм, RX 1310 нм, SC, DDM (UF-SM-1G-S) ✔ Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 10 Gbps, 850nm, 0.3km * 2 (UF-MM-10G)

💰 Які товари з категорії МОДУЛІ SFP найдешевші?

💎 Які товари з категорії МОДУЛІ SFP відносяться до преміум сегменту?

ТОП-3 преміум товарів з даної категорії в інтернет-магазині ITbox: ✔ Модуль SFP Mikrotik S+2332LC10D ✔ Модуль SFP Cisco GLC-T= ✔ Модуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G-S

👑 Чи є в ITbox гарантія на товари з категорії МОДУЛІ SFP?

Так, ми надаємо офіційну гарантію на товари з категорії МОДУЛІ SFP! Детальніше про гарантії читайте за посиланням.

👓 МОДУЛІ SFP - на що користувачі орієнтуються при виборі?

Обираючи товар, користувачі найчастіше використовують такі фільтри: ✔ Виробник: Mikrotik ✔ Тип оптоволокна: одномодове (SM) ✔ Швидкість передачі даних: 10 Гбіт/с