Сушарка для білизни Colombo Icaro 40 Підлогова (ST194/4) (930489)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сушарка для білизни Colombo Icaro 40 Підлогова (ST194/4) (930489)
| Тип | підлогові розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 40 м |
| Захист від випадкового закривання | є |
| Кількість стрижнів/трубок | 48 |
| Розміри в розкладеному вигляді | 156 x 70 x 66.5 см |
| Розміри в складеному вигляді | 152 x 70 x 2.5 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір | сріблястий |
| Країна-виробник | Італія |
| Виробник | Colombo |
Опис Сушарка для білизни Colombo Icaro 40 Підлогова (ST194/4) (930489)
Завдяки захисту від випадкового закривання, сушарка гарантує безпеку використання, а 48 стрижнів дозволяють розмістити велику кількість одягу. Пластикові накладки та коліщата, які обертаються на 360°, забезпечують легкість переміщення та захист поверхонь від подряпин. Металеві деталі вкриті антикорозійним покриттям, що продовжує термін експлуатації.
Вироблена в Італії, вона поєднує в собі неперевершену якість та інноваційні рішення. Colombo Icaro 40 — це оптимальний вибір для тих, хто цінує надійність, зручність та вишуканий дизайн у кожній деталі.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сушарка для білизни Colombo Icaro 40 Підлогова (ST194/4) (930489)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сушарка для білизни Colombo Icaro 40 Підлогова (ST194/4) (930489)
| Тип | підлогові розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 40 м |
| Захист від випадкового закривання | є |
| Кількість стрижнів/трубок | 48 |
| Розміри в розкладеному вигляді | 156 x 70 x 66.5 см |
| Розміри в складеному вигляді | 152 x 70 x 2.5 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір | сріблястий |
| Країна-виробник | Італія |
| Виробник | Colombo |
Опис Сушарка для білизни Colombo Icaro 40 Підлогова (ST194/4) (930489)
Завдяки захисту від випадкового закривання, сушарка гарантує безпеку використання, а 48 стрижнів дозволяють розмістити велику кількість одягу. Пластикові накладки та коліщата, які обертаються на 360°, забезпечують легкість переміщення та захист поверхонь від подряпин. Металеві деталі вкриті антикорозійним покриттям, що продовжує термін експлуатації.
Вироблена в Італії, вона поєднує в собі неперевершену якість та інноваційні рішення. Colombo Icaro 40 — це оптимальний вибір для тих, хто цінує надійність, зручність та вишуканий дизайн у кожній деталі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше