Сушарка для білизни Colombo Icaro 30 Підлогова (ST194/3) (930488)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сушарка для білизни Colombo Icaro 30 Підлогова (ST194/3) (930488)
| Тип | підлогові розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 30 м |
| Захист від випадкового закривання | є |
| Кількість стрижнів/трубок | 36 |
| Розміри в розкладеному вигляді | 122 x 70 x 66.5 см |
| Розміри в складеному вигляді | 118 x 70 x 2.5 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Колір | сріблястий |
| Країна-виробник | Італія |
| Виробник | Colombo |
Опис Сушарка для білизни Colombo Icaro 30 Підлогова (ST194/3) (930488)
Завдяки робочій довжині 30 метрів та наявності 36 стрижнів/tубок, ви легко розмістите навіть велику кількість білизни. Особливістю є захист від випадкового закривання, що робить використання сушарки ще безпечнішим та зручнішим. Преміум якість гарантована, адже виріб виготовлений в Італії, відомій своєю майстерністю у створенні функціональних та стильних товарів для дому.
Сушарка Colombo Icaro 30 забезпечує комфортне сушіння навіть довгих речей: верхня секція підходить для їх закріплення, а модульний дизайн дозволяє оптимізувати простір кріплення для інших предметів. Вибір Colombo Icaro 30 – це інвестування в довговічність та зручність.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сушарка для білизни Colombo Icaro 30 Підлогова (ST194/3) (930488)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сушарка для білизни Colombo Icaro 30 Підлогова (ST194/3) (930488)
| Тип | підлогові розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 30 м |
| Захист від випадкового закривання | є |
| Кількість стрижнів/трубок | 36 |
| Розміри в розкладеному вигляді | 122 x 70 x 66.5 см |
| Розміри в складеному вигляді | 118 x 70 x 2.5 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Колір | сріблястий |
| Країна-виробник | Італія |
| Виробник | Colombo |
Опис Сушарка для білизни Colombo Icaro 30 Підлогова (ST194/3) (930488)
Завдяки робочій довжині 30 метрів та наявності 36 стрижнів/tубок, ви легко розмістите навіть велику кількість білизни. Особливістю є захист від випадкового закривання, що робить використання сушарки ще безпечнішим та зручнішим. Преміум якість гарантована, адже виріб виготовлений в Італії, відомій своєю майстерністю у створенні функціональних та стильних товарів для дому.
Сушарка Colombo Icaro 30 забезпечує комфортне сушіння навіть довгих речей: верхня секція підходить для їх закріплення, а модульний дизайн дозволяє оптимізувати простір кріплення для інших предметів. Вибір Colombo Icaro 30 – це інвестування в довговічність та зручність.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше