Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1401 gray (NB1401GR)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1401 gray (NB1401GR)
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 14" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | поліестер |
| Особливості | водонепроникний, регульований плечовий ремінь |
| Зовнішні розміри | 330х230х30 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Колір | сірий |
Опис Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1401 gray (NB1401GR)
Сумка пропонує достатньо місця для зберігання вашого ноутбука, а також папок, документів, ручок, зарядного пристрою та інших необхідних речей. Легкий доступ до всіх речей забезпечує блискавка, а класичний стиль робить цю сумку ідеальною для бізнес-подорожей.
Це чудовий вибір для професіоналів, які постійно в роз'їздах. Її вага всього 0.2 кг, що робить сумку легкою та зручною у використанні. Ви оціните сучасний сірий колір, який додає елегантності, дотримуючись стилю та функціональності.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1401 gray (NB1401GR)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1401 gray (NB1401GR)
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 14" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | поліестер |
| Особливості | водонепроникний, регульований плечовий ремінь |
| Зовнішні розміри | 330х230х30 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Колір | сірий |
Опис Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1401 gray (NB1401GR)
Сумка пропонує достатньо місця для зберігання вашого ноутбука, а також папок, документів, ручок, зарядного пристрою та інших необхідних речей. Легкий доступ до всіх речей забезпечує блискавка, а класичний стиль робить цю сумку ідеальною для бізнес-подорожей.
Це чудовий вибір для професіоналів, які постійно в роз'їздах. Її вага всього 0.2 кг, що робить сумку легкою та зручною у використанні. Ви оціните сучасний сірий колір, який додає елегантності, дотримуючись стилю та функціональності.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше