Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1401 black (NB1401BK)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1401 black (NB1401BK)
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 14" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | поліестер |
| Особливості | водонепроникний, регульований плечовий ремінь |
| Зовнішні розміри | 330х230х30 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Колір | чорний |
Опис Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1401 black (NB1401BK)
Завдяки оптимальній внутрішній організації, сумка забезпечує достатньо простору для ноутбука, папок, документів, зарядного пристрою, ручок та інших важливих аксесуарів. Легкий доступ до вмісту забезпечується надійною блискавкою.
Вона важить лише 0.2 кг, що робить її зручною для тих, хто часто перебуває в дорозі. Чорний колір додає аксесуару елегантності та професійного вигляду. Ця сумка стане відмінним вибором для тих, хто цінує функціональність і стиль в одному.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1401 black (NB1401BK)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1401 black (NB1401BK)
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 14" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | поліестер |
| Особливості | водонепроникний, регульований плечовий ремінь |
| Зовнішні розміри | 330х230х30 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Колір | чорний |
Опис Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1401 black (NB1401BK)
Завдяки оптимальній внутрішній організації, сумка забезпечує достатньо простору для ноутбука, папок, документів, зарядного пристрою, ручок та інших важливих аксесуарів. Легкий доступ до вмісту забезпечується надійною блискавкою.
Вона важить лише 0.2 кг, що робить її зручною для тих, хто часто перебуває в дорозі. Чорний колір додає аксесуару елегантності та професійного вигляду. Ця сумка стане відмінним вибором для тих, хто цінує функціональність і стиль в одному.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше