Характеристики Столик для ноутбука UFT T38 Silver (uftt38silver)
| Тип | Для ноутбуків до 19' |
| Розмір столешні | 456 x 285 мм |
| Максимальна висота | 560 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану 15-19" |
| Матеріал | алюміній |
| Метод охолоджування | пасивне |
| Колір | сріблястий |
| Вага | 1.8 кг |
| Розмір в складеному вигляді | 560 x 300 х 50 мм |
| Додатково | регулювання висоти і кута нахилу |
Опис Столик для ноутбука UFT T38 Silver (uftt38silver)
Зручний та багатофункціональний Столик для ноутбука UFT T38 виготовлений із якісного металу. Завдяки стильному та лаконічному дизайну UFT T38 гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.
Підставка під пахву кріпиться в будь-якій частині ніжки, рука знаходиться внизу і не набрякає від довгого утримання її навісу. Полочка під пахву зроблена з пластику з приємним покриттям та силіконовою подушечкою під зап'ястя.
Для зміни нахилу стільниці необхідно затиснути кнопку на шарнірі і крутити ніжку до потрібного положення.
Характеристики Столик для ноутбука UFT T38 Silver (uftt38silver)
| Тип | Для ноутбуків до 19' |
| Розмір столешні | 456 x 285 мм |
| Максимальна висота | 560 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану 15-19" |
| Матеріал | алюміній |
| Метод охолоджування | пасивне |
| Колір | сріблястий |
| Вага | 1.8 кг |
| Розмір в складеному вигляді | 560 x 300 х 50 мм |
| Додатково | регулювання висоти і кута нахилу |
Опис Столик для ноутбука UFT T38 Silver (uftt38silver)
Зручний та багатофункціональний Столик для ноутбука UFT T38 виготовлений із якісного металу. Завдяки стильному та лаконічному дизайну UFT T38 гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.
Підставка під пахву кріпиться в будь-якій частині ніжки, рука знаходиться внизу і не набрякає від довгого утримання її навісу. Полочка під пахву зроблена з пластику з приємним покриттям та силіконовою подушечкою під зап'ястя.
Для зміни нахилу стільниці необхідно затиснути кнопку на шарнірі і крутити ніжку до потрібного положення.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше