Тип - З пасивним охолодженням, Міні-столики, Для ноутбуків до 17', Сумісність - для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17.3 ", - 670 х 400 мм, 600 мм, Метод охолоджування - без охолодження, Вага - 2,8 кг
1820 + 25 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
933 грн
+2 дні
Гарантія 6 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Столик для ноутбука UFT S2 White (UFTS2white)
| Тип | Міні-столики, З пасивним охолодженням, Для ноутбуків до 17' |
| Максимальна висота | 600 мм |
| Розмір столешні | 670 х 400 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17.3 " |
| Метод охолоджування | без охолодження |
| Колір | білий |
| Вага | 2,8 кг |
| Виробник | UFT |
| Штрихкод | 2000001808542 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Столик для ноутбука UFT S2 White (UFTS2white)
Тип - З пасивним охолодженням, Міні-столики, Для ноутбуків до 17', Сумісність - для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17.3 ", - 670 х 400 мм, 600 мм, Метод охолоджування - без охолодження, Вага - 2,8 кг
1820 + 25 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
933 грн
+2 дні
Доставка Столик для ноутбука UFT S2 White (UFTS2white)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 6 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Столик для ноутбука UFT S2 White (UFTS2white)
| Тип | Міні-столики, З пасивним охолодженням, Для ноутбуків до 17' |
| Максимальна висота | 600 мм |
| Розмір столешні | 670 х 400 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17.3 " |
| Метод охолоджування | без охолодження |
| Колір | білий |
| Вага | 2,8 кг |
| Виробник | UFT |
| Штрихкод | 2000001808542 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Столик для ноутбука UFT S2 White (UFTS2white)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше