Тип - Міні-столики, Сумісність - для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15.6", - 490 x 300 мм, 290 мм, Метод охолоджування - без охолодження, Вага - 2.5 кг
Немає в наявності 555 грн
код: U0895538 сьогодні
Акція
код: U0668319 +2 дні
Характеристики Столик для ноутбука UFT T36 White (T36White)
| Тип | Міні-столики |
| Максимальна висота | 290 мм |
| Розмір столешні | 490 x 300 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15.6" |
| Матеріал | Дерево, Метал |
| Метод охолоджування | без охолодження |
| Колір | білий |
| Вага | 2.5 кг |
| Виробник | UFT |
| Штрихкод | 2000001977835 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Столик для ноутбука UFT T36 White (T36White)
Тип - Міні-столики, Сумісність - для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15.6", - 490 x 300 мм, 290 мм, Метод охолоджування - без охолодження, Вага - 2.5 кг
Немає в наявності 555 грн
код: U0895538 сьогодні
Акція
код: U0668319 +2 дні
Характеристики Столик для ноутбука UFT T36 White (T36White)
| Тип | Міні-столики |
| Максимальна висота | 290 мм |
| Розмір столешні | 490 x 300 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15.6" |
| Матеріал | Дерево, Метал |
| Метод охолоджування | без охолодження |
| Колір | білий |
| Вага | 2.5 кг |
| Виробник | UFT |
| Штрихкод | 2000001977835 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Столик для ноутбука UFT T36 White (T36White)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше