Сумісність - для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17", - 420 х 280 мм, 480 мм, Метод охолоджування - 2 вентилятора
Немає в наявності 999 грн
код: U0895538 сьогодні
Акція
код: U0668319 +2 дні
Характеристики Столик для ноутбука UFT FreeTable-1
| Розмір столешні | 420 х 280 мм |
| Максимальна висота | 480 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
| Матеріал | нержавіючий сплав алюмінію |
| Метод охолоджування | 2 вентилятора |
| Колір | чорний |
| Виробник | UFT |
| Штрихкод | 2000000149141 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Столик для ноутбука UFT FreeTable-1
UFT Free Table-1 (FreeTable-1) - комфортний і ергономічний столик-трансформер дійсно робить досягнення світу ергономічної техніки доступними. Стільниця і ніжки столика виконані з термоемкості сплаву алюмінію. У стільниці передбачені отвори для вентиляції повітря під ноутбуком.
Сумісність - для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17", - 420 х 280 мм, 480 мм, Метод охолоджування - 2 вентилятора
Немає в наявності 999 грн
код: U0895538 сьогодні
Акція
код: U0668319 +2 дні
Характеристики Столик для ноутбука UFT FreeTable-1
| Розмір столешні | 420 х 280 мм |
| Максимальна висота | 480 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
| Матеріал | нержавіючий сплав алюмінію |
| Метод охолоджування | 2 вентилятора |
| Колір | чорний |
| Виробник | UFT |
| Штрихкод | 2000000149141 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Столик для ноутбука UFT FreeTable-1
UFT Free Table-1 (FreeTable-1) - комфортний і ергономічний столик-трансформер дійсно робить досягнення світу ергономічної техніки доступними. Стільниця і ніжки столика виконані з термоемкості сплаву алюмінію. У стільниці передбачені отвори для вентиляції повітря під ноутбуком.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше