Характеристики Плойка Esperanza EBL014
| Потужність | 25 Вт |
| Тип управління | механічне |
| Індикація нагріву | LED |
| Діапазон температури нагріву | 180 °С |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Матеріал покриття | керамічне |
| Діаметр | 10 мм |
| Особливості | обертання шнура на 360° |
| Термоізольований наконечник | так |
| Довжина шнура | 180 см |
Опис Плойка Esperanza EBL014
Щипці для завивки Esperanza EBL014 - це відмінний пристрій для укладання волосся, необхідні кожній жінці, яка дбає про свою зовнішність.
З її допомогою швидко створити ідеальну зачіску для будь-якого випадку. Плойка має посилене керамікою і з покриттям вал діаметром 10 мм, завдяки якому ви створите дрібні спіральні кучерики.
Підходить для укладання навіть найскладнішого волосся.
Характеристики Плойка Esperanza EBL014
| Потужність | 25 Вт |
| Тип управління | механічне |
| Індикація нагріву | LED |
| Діапазон температури нагріву | 180 °С |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Матеріал покриття | керамічне |
| Діаметр | 10 мм |
| Особливості | обертання шнура на 360° |
| Термоізольований наконечник | так |
| Довжина шнура | 180 см |
Опис Плойка Esperanza EBL014
Щипці для завивки Esperanza EBL014 - це відмінний пристрій для укладання волосся, необхідні кожній жінці, яка дбає про свою зовнішність.
З її допомогою швидко створити ідеальну зачіску для будь-якого випадку. Плойка має посилене керамікою і з покриттям вал діаметром 10 мм, завдяки якому ви створите дрібні спіральні кучерики.
Підходить для укладання навіть найскладнішого волосся.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Плойка Esperanza EBL014