Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Плойка Esperanza EBL011
| Потужність | 35 Вт |
| Тип управління | механічне |
| Індикація нагріву | LED |
| Діапазон температури нагріву | 200 °С |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Матеріал покриття | керамічне |
| Діаметр | 38 мм |
| Особливості | обертання шнура на 360°, петля для підвішування |
| Термоізольований наконечник | так |
| Довжина шнура | 180 см |
Опис Плойка Esperanza EBL011
Плойка Esperanza Hair Curler EBL011 потрібна кожній жінці, яка піклується про свою зовнішність. Плойка дає змогу швидко створювати чудові зачіски для будь-якого випадку.
Esperanza Hair Curler EBL011 обладнано роликом із керамічним покриттям діаметром 38 мм, який дає змогу формувати пишні, пружні локони. Плойка чудово підійде навіть для найскладніших зачісок.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Плойка Esperanza EBL011
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Плойка Esperanza EBL011
| Потужність | 35 Вт |
| Тип управління | механічне |
| Індикація нагріву | LED |
| Діапазон температури нагріву | 200 °С |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Матеріал покриття | керамічне |
| Діаметр | 38 мм |
| Особливості | обертання шнура на 360°, петля для підвішування |
| Термоізольований наконечник | так |
| Довжина шнура | 180 см |
Опис Плойка Esperanza EBL011
Плойка Esperanza Hair Curler EBL011 потрібна кожній жінці, яка піклується про свою зовнішність. Плойка дає змогу швидко створювати чудові зачіски для будь-якого випадку.
Esperanza Hair Curler EBL011 обладнано роликом із керамічним покриттям діаметром 38 мм, який дає змогу формувати пишні, пружні локони. Плойка чудово підійде навіть для найскладніших зачісок.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше