потужність - 45 Вт, кількість температурних режимів - 1, матеріал покриття - керамічне, колір - чорний
Характеристики Плойка Esperanza EBL006
| Потужність | 45 Вт |
| Тип управління | механічне |
| Індикація нагріву | LED |
| Вибір температури нагріву | немає |
| Діапазон температури нагріву | 180 °С |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Матеріал покриття | керамічне |
| Діаметр | 32 мм |
| Особливості | обертання шнура на 360°, швидке нагрівання |
| Термоізольований наконечник | так |
Опис Плойка Esperanza EBL006
Esperanza Hair Curler EBL006 обладнана роликом із керамічним покриттям діаметром 32 мм, який дає змогу формувати пишні, пружні локони. Плойка чудово підійде навіть для найскладніших зачісок.
потужність - 45 Вт, кількість температурних режимів - 1, матеріал покриття - керамічне, колір - чорний
Немає в наявності 431 грн
Аналог
Аналог
Характеристики Плойка Esperanza EBL006
| Потужність | 45 Вт |
| Тип управління | механічне |
| Індикація нагріву | LED |
| Вибір температури нагріву | немає |
| Діапазон температури нагріву | 180 °С |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Матеріал покриття | керамічне |
| Діаметр | 32 мм |
| Особливості | обертання шнура на 360°, швидке нагрівання |
| Термоізольований наконечник | так |
Опис Плойка Esperanza EBL006
Esperanza Hair Curler EBL006 обладнана роликом із керамічним покриттям діаметром 32 мм, який дає змогу формувати пишні, пружні локони. Плойка чудово підійде навіть для найскладніших зачісок.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеАналоги Плойка Esperanza EBL006
Топ продажів
Топ продажів