Характеристики Стартовий пістолет Retay PT24 Black (R506980B)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 15 |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Висота | 136 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Ствол | сталевий, сталева втулка |
| Матеріал рамки | пластик |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 870 г |
| Колір | чорний |
Опис Стартовий пістолет Retay PT24 Black (R506980B)
Напівавтоматичний стартовий пістолет Retay PT24 є реплікою знаменитого пістолета Taurus. Рамка пістолета виконана з полімеру. PT24 оснащений ручним запобіжником і системою блокування за допомогою повороту спеціального ключа. Часто використовується армією та правоохоронними органами для навчання. Пістолет призначений для відстрілу холостих патронів.
Характеристики Стартовий пістолет Retay PT24 Black (R506980B)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 15 |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Висота | 136 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Ствол | сталевий, сталева втулка |
| Матеріал рамки | пластик |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 870 г |
| Колір | чорний |
Опис Стартовий пістолет Retay PT24 Black (R506980B)
Напівавтоматичний стартовий пістолет Retay PT24 є реплікою знаменитого пістолета Taurus. Рамка пістолета виконана з полімеру. PT24 оснащений ручним запобіжником і системою блокування за допомогою повороту спеціального ключа. Часто використовується армією та правоохоронними органами для навчання. Пістолет призначений для відстрілу холостих патронів.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше