Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Зчитувач безконтактних карт Redtech BDN36B-MF (25-005)
| Тип установки | внутрішній, зовнішній |
| Тип підключення | провідний |
| Підтримка стандартів карт | Mifare |
| Дальність зчитування | 10 см |
| Робоча частота | 13.56 MГц |
| Інтерфейси | Wiegand 26 |
| Живлення | DC 9-12В |
| Температурний режим | -20°C ~ +60°C |
| Колір | чорний |
| Виробник | Redtech |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Зчитувач безконтактних карт Redtech BDN36B-MF (25-005)
Redtech BDN36B-MF - це індуктивний зчитувач IC карт. Цей картрідер має елегантний дизайн і легко встановлюється. Пристрій забезпечений простим дротовим інтерфейсом зв'язку ідентифікатора і контролера стандартного формату Wiegand 26 BIT і сумісний з іншим обладнанням. Цей зчитувач не тільки може виводити номер перфорації в основне устаткування, але і зберігати інформацію про номер.
Серед основних переваг Redtech BDN36B-MF: легкість в установці, швидкий відгук на перфорування карти і відсутність її пробивання, захист від переривання імпульсу та електростатичних розрядів.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Зчитувач безконтактних карт Redtech BDN36B-MF (25-005)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Зчитувач безконтактних карт Redtech BDN36B-MF (25-005)
| Тип установки | внутрішній, зовнішній |
| Тип підключення | провідний |
| Підтримка стандартів карт | Mifare |
| Дальність зчитування | 10 см |
| Робоча частота | 13.56 MГц |
| Інтерфейси | Wiegand 26 |
| Живлення | DC 9-12В |
| Температурний режим | -20°C ~ +60°C |
| Колір | чорний |
| Виробник | Redtech |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Зчитувач безконтактних карт Redtech BDN36B-MF (25-005)
Redtech BDN36B-MF - це індуктивний зчитувач IC карт. Цей картрідер має елегантний дизайн і легко встановлюється. Пристрій забезпечений простим дротовим інтерфейсом зв'язку ідентифікатора і контролера стандартного формату Wiegand 26 BIT і сумісний з іншим обладнанням. Цей зчитувач не тільки може виводити номер перфорації в основне устаткування, але і зберігати інформацію про номер.
Серед основних переваг Redtech BDN36B-MF: легкість в установці, швидкий відгук на перфорування карти і відсутність її пробивання, захист від переривання імпульсу та електростатичних розрядів.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше