Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Зчитувач безконтактних карт Redtech BDN128-MF (25-002)
| Тип установки | внутрішній, зовнішній |
| Тип підключення | провідний |
| Дальність зчитування | до 3 см |
| Робоча частота | 13.56 MГц |
| Інтерфейси | Wiegand 26, Wiegand34 |
| Індикація | звукова, світлова |
| Живлення | DC 6-14В |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Температурний режим | -20°C ~ +65°C |
| Розміри | 116 х 75 х 11 мм |
Опис Зчитувач безконтактних карт Redtech BDN128-MF (25-002)
Зчитувач Redtech BDN128-MF призначений для роботи в автономних і мережевих системах контролю доступу.
- Може бути застосований як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання.
- Має ступінь захисту IP65. Повністю захищений від попадання пилу і вологи.
- Встановлюється як на стіні, так і на металевій дверній рамі.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Зчитувач безконтактних карт Redtech BDN128-MF (25-002)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Зчитувач безконтактних карт Redtech BDN128-MF (25-002)
| Тип установки | внутрішній, зовнішній |
| Тип підключення | провідний |
| Дальність зчитування | до 3 см |
| Робоча частота | 13.56 MГц |
| Інтерфейси | Wiegand 26, Wiegand34 |
| Індикація | звукова, світлова |
| Живлення | DC 6-14В |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Температурний режим | -20°C ~ +65°C |
| Розміри | 116 х 75 х 11 мм |
Опис Зчитувач безконтактних карт Redtech BDN128-MF (25-002)
Зчитувач Redtech BDN128-MF призначений для роботи в автономних і мережевих системах контролю доступу.
- Може бути застосований як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання.
- Має ступінь захисту IP65. Повністю захищений від попадання пилу і вологи.
- Встановлюється як на стіні, так і на металевій дверній рамі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше