Характеристики Санки Snower Сніжок (4820211100476_1)
| Тип | санки |
| Рекомендований вік | від 3 років |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | дерево, метал |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Оснащення | спинка |
| Вага | 2.8 кг |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 80 см |
Опис Санки Snower Сніжок (4820211100476_1)
Зима – це час ігор, веселощів і прогулянок по засніжених парках. Санки Сніжок від бренду Snowerроблять ці прогулянки набагато веселішими і кориснішими!
Дерев'яне сидіння має зручну форму, а спинку за потерби можна зняти. Також спинка може регулюватися за висотою. Батьки зможуть катати своє чадо за допомогою спеціального буксирувального тросу.
Санки завжди роблять прогулянку веселішою, а катання і розваги сприяють фізичному розвитку дитини.
Максимальне навантаження: 70 кг. Вага санок: 2.8 кг. Довжина сидіння: 50 см. Ширина: 22 см. Матеріал: дерево і сталь. Рекомендовано для дітей від 3-х років.
Характеристики Санки Snower Сніжок (4820211100476_1)
| Тип | санки |
| Рекомендований вік | від 3 років |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | дерево, метал |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Оснащення | спинка |
| Вага | 2.8 кг |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 80 см |
Опис Санки Snower Сніжок (4820211100476_1)
Зима – це час ігор, веселощів і прогулянок по засніжених парках. Санки Сніжок від бренду Snowerроблять ці прогулянки набагато веселішими і кориснішими!
Дерев'яне сидіння має зручну форму, а спинку за потерби можна зняти. Також спинка може регулюватися за висотою. Батьки зможуть катати своє чадо за допомогою спеціального буксирувального тросу.
Санки завжди роблять прогулянку веселішою, а катання і розваги сприяють фізичному розвитку дитини.
Максимальне навантаження: 70 кг. Вага санок: 2.8 кг. Довжина сидіння: 50 см. Ширина: 22 см. Матеріал: дерево і сталь. Рекомендовано для дітей від 3-х років.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше