Санки Prosperplast Zigi-Zet Stering Червоні (5905197064017)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Санки Prosperplast Zigi-Zet Stering Червоні (5905197064017)
| Тип | санки |
| Рекомендований вік | від 3 років |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Морозостійкість | -28 ºC |
| Оснащення | буксирувальний трос |
| Вага | 4 кг |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 52 см |
Опис Санки Prosperplast Zigi-Zet Stering Червоні (5905197064017)
Сани Prosperplast зовні нагадують потужний позашляховик. Зроблені із морозостійкого пластику, що витримує температуру -28 градусів. Попереду розташоване кермо, що надає санкам реалістичного вигляду. Модель висока, із широкими полозами. У комплект входить мотузка та пластикова ручка до неї.
Характеристики Санки Prosperplast Zigi-Zet Stering Червоні (5905197064017)
| Тип | санки |
| Рекомендований вік | від 3 років |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Морозостійкість | -28 ºC |
| Оснащення | буксирувальний трос |
| Вага | 4 кг |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 52 см |
Опис Санки Prosperplast Zigi-Zet Stering Червоні (5905197064017)
Сани Prosperplast зовні нагадують потужний позашляховик. Зроблені із морозостійкого пластику, що витримує температуру -28 градусів. Попереду розташоване кермо, що надає санкам реалістичного вигляду. Модель висока, із широкими полозами. У комплект входить мотузка та пластикова ручка до неї.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Санки Prosperplast Zigi-Zet Stering Червоні (5905197064017)