Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Санки Prosperplast Speed-M диск зелений (5905197069173)
| Тип | льодянка |
| Рекомендований вік | від 3 років |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Оснащення | ручки |
| Вага | 0.6 кг |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 60 см |
Опис Санки Prosperplast Speed-M диск зелений (5905197069173)
Дитяча льодянка з невеликими бортами, що перешкоджає випаданню або ковзанню дитини санками. Є дві бічні ручки-виїмки. Ковганка призначена для крижаних гірок.
Підвищена стійкість до низьких температур.
Характеристики Санки Prosperplast Speed-M диск зелений (5905197069173)
| Тип | льодянка |
| Рекомендований вік | від 3 років |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Оснащення | ручки |
| Вага | 0.6 кг |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 60 см |
Опис Санки Prosperplast Speed-M диск зелений (5905197069173)
Дитяча льодянка з невеликими бортами, що перешкоджає випаданню або ковзанню дитини санками. Є дві бічні ручки-виїмки. Ковганка призначена для крижаних гірок.
Підвищена стійкість до низьких температур.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше