Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Санки Prosperplast Topo, зелений (5905197481944)
| Тип | льодянка |
| Рекомендований вік | від 1.5 років |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Морозостійкість | -28 ºC |
| Оснащення | буксирувальний трос, ремінь безпеки |
| Вага | 0.88 кг |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 31.7 см |
Опис Санки Prosperplast Topo, зелений (5905197481944)
Санки Prosperplast Topo подарують вашій дитині безліч вражень та емоцій, забезпечивши комфортний і захопливий спуск по сніжній гірці.
Санчата виготовлені з міцного пластику, що стійкий до низьких температур. Ідеально профільована форма забезпечує комфорт використання та стабільність під час ковзання. Для безпеки наймолодших Санки Prosperplast Topo оснащені зручною спинкою та ременями безпеки. Невелика вага та наявність мотузки-тягача з ручкою дозволяють дітям самостійно транспортувати виріб та піднімати санчата на гору. Відсутність гострих країв робить санчата повністю безпечними для дітей.
Польський бренд Prosperplast пропонує якісні та зносостійкі вироби для зимових розваг, орієнтуючись на поєднання сучасного дизайну, функціональності та довговічності.
Характеристики Санки Prosperplast Topo, зелений (5905197481944)
| Тип | льодянка |
| Рекомендований вік | від 1.5 років |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Морозостійкість | -28 ºC |
| Оснащення | буксирувальний трос, ремінь безпеки |
| Вага | 0.88 кг |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 31.7 см |
Опис Санки Prosperplast Topo, зелений (5905197481944)
Санки Prosperplast Topo подарують вашій дитині безліч вражень та емоцій, забезпечивши комфортний і захопливий спуск по сніжній гірці.
Санчата виготовлені з міцного пластику, що стійкий до низьких температур. Ідеально профільована форма забезпечує комфорт використання та стабільність під час ковзання. Для безпеки наймолодших Санки Prosperplast Topo оснащені зручною спинкою та ременями безпеки. Невелика вага та наявність мотузки-тягача з ручкою дозволяють дітям самостійно транспортувати виріб та піднімати санчата на гору. Відсутність гострих країв робить санчата повністю безпечними для дітей.
Польський бренд Prosperplast пропонує якісні та зносостійкі вироби для зимових розваг, орієнтуючись на поєднання сучасного дизайну, функціональності та довговічності.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше