Характеристики Санки Prosperplast SEA LION Червоні (5905197095813)
| Тип | санки |
| Рекомендований вік | від 3 років |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Морозостійкість | -28 ºC |
| Оснащення | буксирувальний трос |
| Вага | 2.2 кг |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 25 см |
Опис Санки Prosperplast SEA LION Червоні (5905197095813)
Стильні та зручні санки ISBLION, вигляд спереду яких нагадує симпатичну мордочка маленького моржа. Полозья саней виготовлені зі сталі, що забезпечує найкраще ковзання. У конструкції також передбачена зручна пластикова ручка на кольоровій мотузці. Санки виготовлені з високоякісного та морозостійкого пластику, який не втрачає своїх властивостей при температурі до -28 градусів.
Характеристики Санки Prosperplast SEA LION Червоні (5905197095813)
| Тип | санки |
| Рекомендований вік | від 3 років |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Морозостійкість | -28 ºC |
| Оснащення | буксирувальний трос |
| Вага | 2.2 кг |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 25 см |
Опис Санки Prosperplast SEA LION Червоні (5905197095813)
Стильні та зручні санки ISBLION, вигляд спереду яких нагадує симпатичну мордочка маленького моржа. Полозья саней виготовлені зі сталі, що забезпечує найкраще ковзання. У конструкції також передбачена зручна пластикова ручка на кольоровій мотузці. Санки виготовлені з високоякісного та морозостійкого пластику, який не втрачає своїх властивостей при температурі до -28 градусів.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше