Знятий з виробництва
Вибір ITBOX
Характеристики Процесор INTEL Pentium DC E4500 (tray)
| Сімейство процесора | Intel Pentium |
| Сокет | 775 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 2.2 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 45nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2MB |
| Графічне ядро | немає |
| Тип поставки | Tray |
| Виробник | INTEL |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Процесор INTEL Pentium DC E4500 (tray)
Процесор INTEL Intel Core2 Duo E4500 (tray) забезпечує високу продуктивність настільних ПК, низьке енергоспоживання та широкі можливості багатозадачності при повсякденній роботі.
775, 2 ядра, 2.2 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 45nm, L2: 2MB, немає, Tray
Знятий з виробництва
Вибір ITBOX
Характеристики Процесор INTEL Pentium DC E4500 (tray)
| Сімейство процесора | Intel Pentium |
| Сокет | 775 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 2.2 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 45nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2MB |
| Графічне ядро | немає |
| Тип поставки | Tray |
| Виробник | INTEL |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Процесор INTEL Pentium DC E4500 (tray)
Процесор INTEL Intel Core2 Duo E4500 (tray) забезпечує високу продуктивність настільних ПК, низьке енергоспоживання та широкі можливості багатозадачності при повсякденній роботі.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації