Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 14400F (BX8071514400F)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1700 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.5 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.7 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 10nm |
| Кеш-пам'ять | 20 MB Intel Smart Cache |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 9.5MB |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 14400F (BX8071514400F)









Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Процесор INTEL Core™ i5 14400F (BX8071514400F)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 14400F (BX8071514400F)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1700 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.5 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.7 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 10nm |
| Кеш-пам'ять | 20 MB Intel Smart Cache |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 9.5MB |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 14400F (BX8071514400F)









Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Процесор INTEL Core™ i5 14400F (BX8071514400F)