Характеристики Процесор INTEL Core™ i7 11700 (CM8070804491214)
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | 1200 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.5 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.9 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 16 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Опис Процесор INTEL Core™ i7 11700 (CM8070804491214)
Процесор Intel Core i7-11700 11-го покоління для настільних ПК. Підтримка технологій Intel Turbo Boost Max 3.0 і PCIe Gen 4.0. Створено для звичайного користувача настільного комп'ютера. Цей процесор забезпечує приголомшливу продуктивність для всього, від ігор для ентузіастів і творчості до підвищення продуктивності. Сумісність з материнськими платами на базі чіпсетів серії 500.
Характеристики Процесор INTEL Core™ i7 11700 (CM8070804491214)
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | 1200 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.5 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.9 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 16 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Опис Процесор INTEL Core™ i7 11700 (CM8070804491214)
Процесор Intel Core i7-11700 11-го покоління для настільних ПК. Підтримка технологій Intel Turbo Boost Max 3.0 і PCIe Gen 4.0. Створено для звичайного користувача настільного комп'ютера. Цей процесор забезпечує приголомшливу продуктивність для всього, від ігор для ентузіастів і творчості до підвищення продуктивності. Сумісність з материнськими платами на базі чіпсетів серії 500.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації